harden durant nets celtics game 1 playoffs
Informacje

Zespół Nets zgodnie: „Kibice dali nam przewagę.”

W sobotę, po raz pierwszy Brooklyn Nets zagrali przed ponad kilkoma tysiącami kibiców w Barclays Center.

KIBICE DALI PRZEWAGĘ GOSPODARZOM

kibice nets playoffs 2021

W meczu nr 1 przeciwko Boston Celtics na arenie zasiadło 14391 kibiców. To najwięcej fanów na meczu Nets od ponad roku, a 93% obecnych było w pełni zaszczepionych.

Podwyższenie ilości miejsc zostało ogłoszone przez gubernatora Andrew Cuomo na początku tego tygodnia. Ta zwiększona liczebność dotyczy spotkań Knicks oraz BK.

Zespół odczuł to podczas GAME 1.

„Nasi fani byli głośni. Przybyli wcześnie. Zdecydowanie dali nam przewagę nad rywalem.” – powiedział Kevin Durant. „To było dziwne, ponieważ nie widzieliśmy ich przez cały sezon. W ostatnich miesiącach sezonu, na hali zasiadało tylko 1500. To było świetne uczucie widzieć ich w dolnych rzędach.”

Chociaż wydawało się, że na początku spotkania mogło to ich przytłoczyć.. Zespół Brooklyn Nets wyszedł na prowadzenie dopiero na początku trzeciej kwarty.

„Tłum trochę mnie wystraszył.” – stwierdził Harden. „Było tam dosyć głośno. Te wibracje to było coś, czego nam brakowało.”

Szkoleniowiec Nets – Steve Nash miał podobne odczucia.

„Zagraliśmy po raz pierwszy z kibicami w playoffach. Atmosfera była niesamowita. Wiedzieliśmy, że fajnie byłoby zagrać w obecności naszych fanów. Energia w hali była zdumiewająca.” – podkreślił.

Mecz nr 2 odbędzie się z wtorku na środę o godz. 1:30 polskiego czasu.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like