cade cunningham detroit pistons
Informacje

Wyznanie Cade’a Cunninghama: Lebron lepszy niż Jordan

Pierwszy wybór tegorocznego draftu, Cade Cunningham urodził się w 2001 roku. Rookie umieścił LeBrona Jamesa nad Michaelem Jordanem na liście wszech czasów.

Cunningham dokonał tego porównania w podcaście ’Da Windy City’.

„Trudno mi postawić kogoś przed LeBronem, ponieważ James jest najlepszym graczem, jakiego widziałem na własne oczy.” – wyjawił, umieszczając LBJ’a nad Jordanem.

„Widziałem wszystkie filmiki, w których był Michael Jordan, gość jest zdecydowanie innym graczem. Nie będę spierał się z faktem, kto jest GOAT, ale moja opinia brzmi: LeBron.” – dodał.

„Zawsze byłem w stanie zobaczyć, jak gra obecny król NBA, natomiast nigdy nie byłem w stanie zobaczyć gier oraz znać wszystkich historii związanych z MJ’em.”

Rozgrywający Detroit Pistons dobrze zaprezentował się podczas zmagań ligi letniej w Las Vegas. Cade osiągał średnio 18,7 punktu, 3,8 asysty, 2,5 zbiórki, 1,7 przechwytu i 1,3 bloku na mecz.

1 Komentarz

  1. […] Trener Dwyane Casey przez całą swoją karierę w NBA śledzi młodych graczy, którzy trafiają do NBA. Zmianę fizyczną widzi również u jedynki Draftu – Cade’a Cunninghama. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like