Bradley Beal smile 2021
Informacje

Wizards z najdłuższą passą zwycięstw od czasów Michaela Jordana

Po raz ostatni Washington Wizards wygrali osiem spotkań z rzędu, kiedy Michael Jordan zdecydował ponownie przejść na koszykarską emeryturę.

Bradley Beal i jego Wizards wygrali z Cleveland Cavaliers 119:110, tym samym osiągając 8. zwycięstwo z rzędu w tym sezonie.

Najdłuższy zwycięski ciąg Czarodzieje notowali w pierwszym roku Michaela Jordana w zespole. Było to w 2001 roku.

„To błogosławieństwo, ale nie klepiemy się po plecach tylko dalej ciężko pracujemy.” – powiedział Beal po dzisiejszej wygranej, zdobywając 33 punkty. „Mecz z Cavs nie należał dla nas do udanych, chociaż odnieśliśmy zwycięstwo. Popełniliśmy wiele błędów w defensywie.”

Na początku czwartej kwarty, ale ostatecznie RUN 14-5 pozwolił drużynie z Waszyngtonu utrzymać świetną passę. Ławka Wizards rzuciła 51 punktów. Duża zasługa w tym Robina Lopeza (14 – 5/5 z gry) i Daniela Gafforda (12).

„Wychodzę na boisko i mam tyle energii, żeby utrzymać kolegów z drużyny na najwyższym poziomie.” – powiedział Gafford. „W tej chwili jesteśmy jedną wielką szczęśliwą rodziną, zespołem, który razem idzie po zwycięstwo, nawet kiedy nie powodzi się, tak jak dzisiejszej nocy.”

Waszyngton ma jeszcze do rozegrania 12 spotkań, a Bradley Beal myśli o czymś więcej niż tylko o 10. miejscu, które obecnie zajmują w tabeli konferencji wschodniej.

2 Komentarze

  1. […] Washington Wizards (29-34) – Cleveland Cavaliers (21-42) – 122:93 […]

  2. […] Trener Scott Brooks wie, że Daniel Gafford powinien grać więcej minut. Zawodnik Wizards spisuje się […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like