Adrew Wiggins Golden State Warriors
Informacje

Wiggins o zdobyczach Curry’ego: „Fenomenalne.”

Stephen Curry większą część zeszłego sezonu pauzował z powodu kontuzji. Teraz rozgrywający Golden State Warriors wrócił w niesamowitym stylu, kręcąc każdej nocy oszałamiające zdobycze punktowe.

Jest to okazja dla nowych/starych graczy GSW, aby grać ze Stephem. Andrew Wiggins tylko raz miał okazję zagrać z Curry’m w zeszłym sezonie. Miało to miejsce 5 marca 2020 roku w pojedynku z Toronto Raptors.

W trakcie dziewięciu dotąd rozegranych spotkań sezonu 2020/2021, Andrew bardzo szybko uczy się, jak grać u boku dwukrotnego MVP (2015, 2016).  W czterech ostatnich meczach Warriors, Curry trzykrotnie notował zdobycze 30 punktowe, wliczając również rekord kariery z Portland Traiblazers – 62.

„To fenomenalne. Niesamowite jest to co robi. Pozycje, z których oddaje rzuty i trafia do celu są nadzwyczajne. Uwielbia rzucać, ale jest także zabójczy bez piłki. To czyni go wyjątkowym.”

Przypomnijmy, że to głównie przez kontuzję Klaya Thompsona, Wiggins ma więcej czasu na poznanie gry z Curry’m. Wiggins obecnie jest drugim największym dostarczycielem punktów w ekipie z San Francisco.

1 Komentarz

  1. […] Bucks, ale ostatecznie to Golden State Warriors zwyciężyli w tym spotkaniu, a kluczowym był blok Andrew Wigginsa na Khrisie Middletonie w ostatnich sekundach […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like