Informacje

Westbrook w szatni zagwarantował czarodziejom playoffy

Russell Westbrook gwarantował Wizards playoffy. Miało to miejsce podczas przemówienia w szatni po jednym z meczów.

PRZEMÓWIENIE RUSSELLA WESTBROOKA

Trener Wizards, Scott Brooks nie pamięta dokładnie meczu, po którym nastąpiła przemowa lidera w historii NBA pod względem ilości triple-double – Russella Westbrooka, ale zdradził szczegóły jego przemówienia.

To było kilka miesięcy temu, kiedy Czarodzieje przegrali kolejny mecz. Russ stanął przed drużyną i dał upust swoim emocjom.

„Wygłosił bardzo emocjonalne przemówienie. Powiedział: 'Nie przejdę przez ten sezon bez playoffów.” – wspomina Brooks po dzisiejszym zwycięstwie.

westbrook wizards playoff

„Nie chodzi o to, że to przewidział, ale stwierdził, że nie pozwoli na to, aby jego zespół był poza główną fazą PO. To jest wyjątkowy człowiek.”

Teraz czeka ich bardzo ciężka potyczka. Rywalem w głównej fazie rozgrywek będzie Philadelphia 76ers.

Co powiedział Westbrook na temat tej historii?

„Chciałem tylko dać zespołowi znać, że walczymy, choć wielu nas z góry skreśliło. To był sposób, aby dojść do tego momentu, w którym jesteśmy. Mamy playoffy. Proste.” – powiedział.

„Nie obchodziło mnie, jak graliśmy wcześniej. Musieliśmy stanąć i spojrzeć  w lustro. Trzeba zacząć od siebie. Dałem do zrozumienia chłopakom, że damy radę.”

Westbrook Gafford Wizards

A po meczu…

2 Komentarze

  1. […] nie był dobry dzień dla Russella Westbrooka. Oprócz słabej gry, dodatkowo na odchodne został obrzucony popcornem przez jednego z fanów […]

  2. […] (13,8, 19/20 – 13,5) na mecz, w swoim drugim roku w NBA. 23-latek musiał dzielić parkiet z Russellem Westbrookiem, a i to nie ‘zaszkodziło’ jego wysokim umiejętnościom, które ciągle […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like