Informacje

Wall strzela w Hardena statystykami!

Jak widzimy po dzisiejszym zwycięstwie Houston Rockets z Portland Trail Blazers 104:101, drużyna z Teksasu świetnie sobie radzi bez Jamesa Hardena. Było to ich czwarte zwycięstwo z rzędu, a od odejścia brodacza bilans zwycięstw/porażek wynosi 5/3.

Po meczu z Portland, John Wall został zapytany co zmieniło się po zakończeniu sagi dramatu Hardena. Były gracz Washington Wizards stwierdził, że ciężko jest grać, kiedy gwiazda Twojej drużyny szykuje się do opuszczenia klubu.

„Zespół nie funkcjonował tak jak powinien i ciężko jest wtedy grać. Kiedy doszło do wymiany mamy zespół i ludzi, którzy chcą tu być.” – podkreśla Wall.

Przed wymianą Houston Rockets byli najbardziej chaotycznym zespołem w NBA. Pomimo, że Harden nadal notował wysokie statystyki to bilans wynosił 3/6 i twierdził, że sytuacja jest nie do naprawienia. Doszło do wymiany, a rakiety przyjęli gwiazdę Pacers – Victora Oladipo.

„Świetnie było tu przybyć. Czuję, że wszyscy chcemy coś udowodnić.” – mówił po meczu Oladipo.

A więc gramy zespołowo!

1 Komentarz

  1. […] Nastąpiło przełamanie Houston Rockets. Po 20 porażkach z rzędu, dziś udało się przerwać złą passę, a świetny występ zaliczył John Wall. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like