Nikola Vucevic Chicago Bulls
Informacje

Vucevic: „Wszyscy dorastaliśmy oglądając MJ’a i Pippena.”

„Wszyscy byliśmy fanami Chicago Bulls”. Tak to opisuje nowa postać w ekipie z Illinois – Nikola Vucevic.

Kiedyś fan Bulls, teraz zawodnik Bulls.

Jako młody chłopczyk dorastał oglądając Chicago Bulls, a teraz sam tworzy trzon ekipy z wietrznego miasta.

„Bulls to jedna z najlepszych drużyn NBA w historii, a zwłaszcza dla naszego pokolenia, które chowało się na meczach Chicago. Dorastaliśmy oglądając MJ’a i Pippena w akcji, którzy dominowali w lidze, a my byliśmy ich wielkimi fanami. W dalszym ciągu jestem podekscytowany.” – stwierdził Nikola.

Vucevic ma ogromną nadzieję, że razem z Zachem LaVine i Laurim Markkanenem uda się poprowadzić zespół, pierwszy raz od 2017 roku do fazy playoffs.

„Myślę, że będzie to coś niesamowitego, jeśli uda nam się zakwalifikować do playoffów.” – powiedział Czarnogórzec. „To byłoby wielkie osiągnięcie, a także doświadczenie dla naszego zespołu, że po kilku latach przerwy Chicago wraca do walki o najwyższe cele. Myślę, że już udowodniliśmy całej lidze, że trzeba się z nami liczyć i potrafimy być naprawdę groźni.”

3 Komentarze

  1. […] Nikola Vucevic – 25 pkt, 7 zb, 5 ast, 2 stl ; Lauri Markkanen – 16 pkt, 6 zb, stl ; Denzel Valentine […]

  2. […] Zespół Chicago Bulls będzie musiał radzić sobie bez czołowego podkoszowego. Nicola Vucević uzyskał pozytywny wynik testu na […]

  3. […] Chicago Bulls, Nikola Vucević jest jedną z nielicznych osób, która wyraziła swoją opinię na temat głośnej sprawy Novaka […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like