Vasilije Micic zagra w NBA w przyszłym sezonie
Informacje

Vasilije Micic od nowego sezonu w NBA. Gdzie zagra?

Agent zawodnika Anadolu Efes, Misko Raznatovic zaprzeczył, jakoby była jakakolwiek umowa pomiędzy OKC a jego klientem. Praktycznie pewne jest, że Vasilije Micic trafi do NBA w przyszłym sezonie.

Serbski zawodnik gra wspaniały sezon w barwach tureckiego Anadolu Efes. Latem stanie się wolnym agentem, a jego prawa w NBA należą do Oklahomy City Thunder.

Logiczne byłoby, że 27-latek zagra w barwach Thunder, jednak nie jest to takie oczywiste. Jego agent zasugerował, że całkiem możliwe są inne opcje.

Agent zawodnik wypowiedział się w wywiadzie dla greckiej telewizji „Jumball” jak prezentuje się obecna sytuacja jednego z najlepszych obrońców w Europie.

„To całkowicie fałszywa informacja. O tej porze roku nie można poważnie rozmawiać z drużynami NBA. Uważam, że jest najlepszym obrońcą w Europie, a jego miejsce jest w najlepszej koszykarskiej lidze świata. Wierzę, że w przyszłym sezonie zagra w OKC lub innym klubie. Dowiemy się w lipcu.” – podkreślił.

Micic był 52. wyborem draftu NBA w 2014 roku. W wieku 27-lat wyrósł na jednego z czołowych obrońców Euroligi, osiągając do tej pory średnio 16,1 punktu.

Zespół Thunder chce budować drużynę pod Shaia Gilgeousa-Alexandra, a także stawia na francuskiego rozgrywającego Theo Maledona.

A więc nie wiemy czy jest miejsce dla Serba.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like