Informacje

Tysięczne zwycięstwo w karierze Doca Riversa

Nie ma wątpliwości. Doc Rivers ma udaną karierę trenerską. Miał przyjemność trenować wspaniałe zespoły z wielkim talentami.

Wykorzystał swoje umiejętności trenerskie, a jego sukcesy wciąż są kontynuowane.

Sobotniej nocy, Rivers odniósł swoje tysięczne zwycięstwo w karierze, wygrywając z Chicago Bulls 114:105. To ogromny kamień milowy, którym mogą pochwalić się tylko najlepsi z najlepszych w historii NBA.

Po zakończonym meczu z Bulls, Doc rozmawiając z reporterami podsumował troszkę swoją karierę.

„Nie miałem pojęcia, że mam na koncie 999 zwycięstw. Nie liczę tego. Nie dlatego to robię. Wygrana w Chicago wiele dla mnie znaczy. Jestem szczęśliwy. Oczywiście zdobycie tytułu jest wspaniałe, ale takie wygrane jak dzisiejszego wieczoru są powodem, dla którego chcesz trenować. Zrobiliśmy to w Detroit, u siebie i na wyjeździe z Chicago. Kiedy tak patrzę, myślę, że te wygrane są wyjątkowe.” – podkreślił.

Drużyna 76ers odniosła szóste zwycięstwo z rzędu. Teraz czeka ich pojedynek we własnej hali z New York Knicks. Mecz odbędzie się 9 listopada z poniedziałku na wtorek o godz. 1:00.

1 Komentarz

  1. […] wiadomość, kiedy ich kolega wypada z gry. Przypadków w Filadelfii było, aż nadto. Zespół Doca Riversa musiał grać bez wykluczonych: Joela Embiida, Tobiasa Harrisa, Matisse’a Thybulle oraz […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like