Russell Westbrook with teams Washington Wizards 2021
Informacje

Trener Wizards chce, aby więcej kibiców mogło obejrzeć Westbrooka w akcji

Kiedy Russell Westbrook jest na boisku, energetyka zwiększa się i to bardzo. Obecny gracz Wizards zaszczepił to m.in. w fanach OKC.

Przed rozpoczęciem meczu biegnie do narożnika machając rękami, aby wzbudzić szum w tłumie. Podczas rozgrywek, niejednokrotnie gestami zwraca się do kibiców, aby reagowali jeszcze głośniej.

Według dziennikarzy, którzy znaleźli się na spotkaniu Wizards z Lakers, Russ robił wszystko, co w jego mocy, aby podekscytować fanów zgromadzonych na trybunach.

Na chwile obecną tylko 10% kibiców może znajdować się w Capital One Arena. Jednak udało się rozpalić w nich ogień, a Wizards odnieśli 11 zwycięstwo w 13 ostatnich meczach.

Trener Czarodziejów, Scott Brooks bardzo dobrze zna sztuczki Mr. Triple Double. Obaj panowie byli razem w OKC przez 7 lat. Szkoleniowiec doskonale wie, jaki jest efekt Westbrooka na fanów i bardzo chciałby, aby było jak najwięcej świadków tych wydarzeń.

„Aktualnie to jest słodko-gorzkie. Cieszę się, że 2000 osób było w stanie to oglądać. W takich momentach chcesz, aby cała hala była wypełniona kibicami. Jestem pewien, że to co wnosi Russell, fani pokochają. Uwielbiają to, oglądając nasze mecze w TV.”

Russell Westbrook angry

„To jest fajne. Powinniśmy się tym cieszyć. Tak, uwielbiam rywalizację.” – powiedział Brodie.

„Bardzo tęskniliśmy za kibicami, zwłaszcza tutaj w Waszyngtonie. Chcemy ich przyciągnąć i podekscytować, tym co robimy. Wychodzę i pokazuje im, że doceniam ich wsparcie. Jestem szczęśliwy, że mamy ich na trybunach.”

1 Komentarz

  1. […] Wizards grają teraz świetną koszykówkę i jest to spowodowane dobrą dyspozycją ich liderów: Bradleya Beala i Russella Westbrooka. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like