Informacje

Trener Blazers: „To frustrujące. Ten mecz powinniśmy wygrać.”

Po porażce Portland Trailblazers z Chicago Bulls, trener Terry Stotts był bardzo zniesmaczony z tego, jak jego zespół roztrwonił sporą przewagę, którą wypracowali jego podopieczni na początku spotkania.

Portland z pewnością nie tak wyobrażali sobie ten mecz na własnym parkiecie. Chcieli pokazać, że zeszły sezon to był przypadek, a takie drużyny jak Chicago Bulls trzeba pokonać.

Co prawda mają na swoim koncie wyjazdowe zwycięstwo z Los Angeles Lakers, jednak teraz przegrywają u siebie z Bulls. Blazers zagrali jak należało w pierwszej połowie meczu, natomiast w drugiej – klapa.

Trener Terry Stotts ma w swoim zwyczaju bronić przed krytyką swoich zawodników, jednak teraz nie szczędził mocniejszych słów.

„Przegraliśmy mecz w drugiej połowie. Ograbili nas, byli twardsi. Spadła nasza czujność i to co wypracowaliśmy w defensywie w pierwszej połowie, w drugiej wszystko straciliśmy. Chicago odżyło. Nabrali pewności siebie.”

„To frustrujące. Ten mecz powinniśmy wygrać, jednak Chicago było lepsze.” – podkreśla Stotts.

„W zeszłym sezonie, do którego nie chce wracać, ponieważ mamy inny zespół mieliśmy tendencje do odpuszczania w trzeciej kwarcie. Dzisiaj ponownie to zrobiliśmy.”

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like