Trae Young Madison Square Garden
Informacje

Trae Young znienawidzony w Madison Square Garden

Kibice New York Knicks jechali ostro po zawodniku Hawks – Trae Young’u. Głośne ‘pier.ol się’ motywowało rozgrywającego z Atlanty.

Madison Square Garden rzucało bluzgami w kierunku Young’a.

Na mniej niż sekundę przed końcem spotkania, Trae Young przyłożył palec do ust, okazują, że nie może już słuchać obelg, które kierują w jego kierunku.

trae young madison square garden finger

fot. nypost.com

“Chciałem znowu usłyszeć te pieśni ‘F–U'”.- powiedział Trae po zakończonym meczu stacji TNT.

22-latek okazał się katem Knicks w ostatnich sekundach meczu. Zdobył 13 ze swoich 32 punktów w ostatniej kwarcie i dał zwycięstwo Hawks w meczu nr 1.

“Jeśli obrażam ich swoją gra, że tak bardzo mnie nienawidzą, to oczywiście robię coś dobrze.” – wyjawił.

“Cieszę się, że wrócili fani na trybuny. MSG dawało czatu dziś wieczorem i wszyscy mogliśmy tego doświadczyć. Znam historię graczy, którzy tu przybywali i byli znienawidzeni. Traktuje to jako komplement.” 

To prawda. Większość graczy, którzy byli “nielubiani” to elitarne postacie. Young skupił się na tym, aby pomóc swojej drużynie odnieść wyjazdowe zwycięstwo.

Weteran NBA w barwach jastrzębi – Lou Williams powiedział, że błagał Younga, aby nie spudłował ostatniego rzutu.

“To dla niego nadchodząca impreza.” – powiedział Lou. “Jest na to gotowy, tym bardziej, że tym miejscem jest mekka koszykówki “

3 Komentarze

  1. […] czekali tak długo, czyli od 2013 roku. Kolejny dobry występ w Madison Square Garden zanotował Trae Young, który zapisał w protokołach meczowych linijkę: 36 punktów, 4 zbiórki, 9 asyst, 2 […]

  2. […] Atlanty prowadził standardowo Trae Young, który grał na swoim poziomie. Rozgrywający jastrzębi zapisał w swoim dorobku 28 punktów, 8 […]

  3. […] Trae Young: 39 pkt, zb, 7 ast, 3 stl ; John Collins – 19 pkt, 11 zb, ast, 2 blk ; Danilo Gallinari […]

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz także polubić