Informacje

Thomas Bryant będzie problemem dla rywali

Zdaje się, że Czarodzieje zyskali, a nie stracili po odejściu Johna Walla. Zespół Wizards dobrze wyglądał w meczach przedsezonowych, a praca jaką wykonywał Russell Westrbook dogrywając piłkę do kolegów z drużyny owocowała punktami. Trener Brooks jest bardzo zadowolony ze współpracy Westbrook – Bryant.

Center Wizards w ostatnim meczu przeciwko Detroit Pistons zdobył 22 punkty. Był chwalony przez 32-letniego rozgrywającego.

„Wykonywał dobrą pracę, znajdując się na właściwych pozycjach.” – mówi Westbrook. „Moim zadaniem jest szukanie kolegów z drużyny. Będę to robił, a z Bryantem dobrze się rozumiemy.”

Odnośnie gry nowego zawodnika w barwach Wizards odniósł się trener Scott Brooks:

„Na tym polega gra z Russellem. Jeśli szukasz i ustawisz się na swojej pozycji, on Cię znajdzie. Będą spotkania, w których Bryant będzie zdobywał 25, 30 punktów. Będzie miał wiele okazji będąc z Westbrookiem i Bealem na parkiecie.”

Thomas Bryant już pokazał wszystkim w NBA, że nie tylko potrafi dobrze grać na swojej pozycji centra, a także swoje umiejętności rzutu za 3 punkty. Zeszły sezon to skuteczność 40% zza łuku.

 

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like