Tom Thibodeau Knicks
Informacje

Thibodeau zadowolony ze zwycięstwa nad Pacers

Trener New York Knicks – Tom Thibodeau nie ukrywał zadowolenia ze zwycięstwa swojej drużyny nad ekipą Indiana Pacers 106:102.

20-letni RJ Barrett był liderem drużyny z Nowego Jorku, zdobywając 25 punktów (8/15 z gry, z czego 4/5 za 3), 5 zbiórek i 3 asysty. Dodatkowo spoty wkład wnieśli: Julius Randle (12 pkt, 11 zb, 8 ast) i Elfrid Payton (19 pkt, 8 zb, 5 ast, 2 stl). Procent skuteczności rzutów z gry całego zespołu wyniósł 50,6%.

Po 6 meczach Knicks mają bilans: 3 zwycięstwa i 3 porażki.

„Wspaniale było tutaj przybyć i wygrać. Zespół grał naprawdę dobrze. Brogdon zagrał świetnie, Turner i Sabonis zrobili swoje, a i tak mój zespół okazał się lepszy. To dla nas dobra, solidna wygrana. Najbardziej cieszy mnie fakt, że pokazaliśmy poprawę względem pierwszego meczu (23.12. Knicks – Pacers 107:121).

Tom odniósł się jeszcze do świetnego występu RJ Barreta, który jest na parkietach NBA dopiero drugi sezon, a jest liderem zespołu.

„RJ jest znakomitym strzelcem. Gra i wnosi bardzo dużo do zespołu nie posiadając piłki. W tym sezonie notuje średnio 7 zbiórek i 4 asysty na spotkanie . Dzisiaj wchodząc w tryb ataku był nie do zatrzymania.” – podkreśla szkoleniowiec Knicks.

 

1 Komentarz

  1. […] znakomita passa drużyny New York Knicks. Dzisiejszej nocy drużyna Toma Thibodeau odniosła 8. zwycięstwo z rzędu, pokonując po dogrywce Atlantę Hawks […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like