Informacje

Thibodeau zachwycony występem Randle’a

Mimo, że Knicks posiadali sporą przewagę to w końcówce zrobiło się nerwowo, a Byki złapały wiatr w żagle. Na szczęście udało się wygrać to wyjazdowe spotkanie 104:103.

Aż pięciu zawodników NYK notowało zdobycze dwucyfrowe, na czele z Kembą Walkerem, który zdobył 21 punktów. Julius Radle nie był dobrze dysponowany rzutowo dzisiejszej nocy. Lider drużyny z Nowego Jorku trafił tylko 3 z 11 oddanych rzutów i zapisał na swoim koncie 13 punktów.

Randle nie był skuteczny, ale mimo to udało się Knicks odnieść zwycięstwo, z którego bardzo cieszył się szkoleniowiec – Tom Thibodeau.

„Trzeba tylko znaleźć sposób na wygraną. Musimy nadal pracować i poprawiać się, ale dzisiaj wielu zawodników zagrało świetnie. Pozostajemy skupieni.”

Podczas, gdy gwiazda Knicks nie punktowała obficie, zanotowała 16 zbiórek i zabrakło tylko jednej asysty, aby osiągnąć triple-double (9).

Thibodeau wskazał, jak wiele dla zespołu zrobił 26-latek.

„Uwielbiam, kiedy wszyscy poświęcają i stawiają zespół na pierwszym miejscu. W tej sposób wygrywa się w lidze.” – powiedział.

„Robił wszystko. Naprawdę dobrze czytał obronę, rzucaliśmy z wolnych pozycji. To dało nam początkową przewagę. Randle posiada tak wiele umiejętności, które mogą „zranić” rywala. Jeśli nie trafia, będzie dużo zbierał. Dzisiaj był świetnym playmakerem. Nie chodziło o zdobywanie punktów.”

Randle zgodził się ze słowami trenera, który stwierdził, że nie musi zdobywać 30 punktów każdej nocy, ponieważ ma bardzo utalentowaną grupę wokół siebie.

„O to właśnie chodzi. Nie lubię niczego na siłę. Wiem, że moi koledzy będą na swoich miejscach, a ja zrobię, co do mnie należy.” – powiedział Randle.

Źródło: SNY.tv

2 Komentarze

  1. […] New York Knicks – Tom Thibodeau powiedział dziennikarzom, że nowo nabyty rozgrywający Kemba Walker na razie jest poza rotacją […]

  2. […] Jeśli oglądaliście mecz Knicks – Nets, który miał miejsce na Brooklynie to widzieliście, jak zły na sędziów był szkoleniowiec NYK – Tom Thibodeau. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like