Michael Jordan pali cygaro w domu
Informacje

The Last Dance nie pomogło w sprzedaży domu Michaela Jordana

Michael Jordan w dalszym ciągu nie może sprzedać swojej posiadłości w Illinois. Dom został wystawiony na sprzedaż 9 lat temu, a kupców nie widać.

Michael Jordan kupił posiadłość Highland Park wraz ze swoją ówczesną żoną Juanitą Vanoy w 1991 roku za 2 miliony dolarów. W tym samym roku MJ zdobył swój pierwszy z sześciu tytułów mistrzowskich w NBA z Chicago Bulls.

Legenda koszykówki w styczniu 2007 roku przejęła pełną własność domu po rozwodzie, do którego doszło rok wcześniej.

Dom Michaela Jordana w Highland Park

Jordan wystawił swój dom na sprzedaż w 2012 roku za kwotę 29 milionów dolarów. Nie było niestety ofert na posiadłość, w której znajduje się 9 sypialni i 16 łazienek.

Po roku wartość rezydencji spadła do 21 milionów. Kupców? Brak. Za kilka miesięcy dom ponownie trafił na aukcje. Suma – 19 milionów dolarów.

Brama wjazdowa do posiadłości MJ'a - 23

Niestety nawet zeszłoroczny wielki hit THE LAST DANCE nie przyniósł nowych właścicieli. Nie została złożona żadna oferta.

Obecna kwota, jaką chcę uzyskać MJ to 19 milionów dolarów.

Ktoś chce kupić? 🙂

1 Komentarz

  1. […] spotkaniu sezonu 17/18 przeciwko Detroit Pistons. Wtedy, 19-letni rzucający obrońca drużyny Michaela Jordana zdobył 3 punkty (1/9 z gry) i asystę. Był to dla niego stresujący moment i nikt nie ma mu tego […]

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz także polubić