LaMelo Ball Terry Rozier
Informacje

Terry Rozier o LaMelo Ballu: “On jest wyjątkowy.”

Na chwile obecną, LaMelo Ball nie jest liderem w wyścigu o tytuł debiutanta roku, ale co jakiś czas wystrzela z potężną linijką i zrobił to także dzisiejszej nocy w meczu z Portland.

Młodszy z braci Ball zdobył 30 punktów, 6 zbiórek, 8 asyst, 4 przechwyty i blok. Jest to najlepszy wynik w historii. LaMelo jest najmłodszym graczem, który uzyskał takie statystyki.

“Jest wyjątkowy.” – mówi Rozier. “Staje się gwiazdą. Mówię ludziom, że nie wielu jest takich jak on. Posiada wyjątkowy talent, świetną osobowość. Zasługuje na to, aby być najlepszym w lidze.” – podkreśla kolega z drużyny Hornets.

19-latek robił wszystko, aby utrzymać przy życiu Charlotte w rywalizacji z Trail Blazers. Jednak jego koledzy z drużyny nie byli, aż tak dobrze dysponowani, a dodatkowo zabrakło w składzie Gordona Haywarda.

“Tak na prawdę jak na swój wiek, on jest zawsze o krok dalej niż rówieśnicy. Jego umysł jest spokojny, dlatego gra z taką swobodą, a dzięki większej ilości minut na parkiecie może pokazać i zrobić jeszcze więcej dla zespołu.”

Wisienką na torcie po zakończonym spotkaniu była wymiana koszulek z żywą legendą NBA – Carmelo Anthonym.

debiutant z weteranem, Ball vs Anthony

A poniżej znajduje się występ rookie Charlotte Hornets:

2 Comments

  1. […] zadecydowały bardzo dobre występy czterech graczy szerszeni. Najwyższy wynik punktowy uzyskał Terry Rozier: 27 punktów, 7 zbiórek, 4 […]

  2. […] ekipie szerszeni najlepiej punktującymi byli: Gordon Hayward (13), Devonte Graham (13), Terry Rozier (12), Malik Monk […]

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like