Terence Davis zdobył 27 punktów w meczu przeciwko Milwaukee Bucks 2021
Informacje

Terence Davis szczęśliwy z nowego epizodu w Sacramento Kings

W marcu, Terence Davis został wytransferowany przez Toronto Raptors do Sacramento Kings. Jak widzieliśmy w dzisiejszym meczu – wyszło na plus.

Drugoroczniak na parkietach NBA zagrał dzisiaj świetne spotkanie przeciwko Milwaukee Bucks, zdobywając 27 punktów z ławki, a skuteczność zza łuku wyniosła 70% – 7/10.

Davis ma talent. Jego fizyczność oraz silna gra jest bardzo potrzebna drużynie z Sacramento.

23-letni strzelec mierzył się z problemami poza boiskiem. W październiku został aresztowany za rzekomą przemoc w rodzinie. Zostało mu przedstawionych siedem zarzutów. Jednym z nich jest napad.

Nad byłym Raptor ciąży m.in. zagrożenie dobrobytu dziecka. Jeśli Terence będzie się trzymał z dala od kłopotów to w tym roku zostanie mu to zniesione.

Wczoraj rozmawiając z dziennikarzami poruszył swoją sytuację prawną w bardzo emocjonalny sposób.

„To bardzo delikatny i osobisty temat.” – powiedział Davis. „Nie chciałbym go zbytnio poruszać, ponieważ wciąż jest aktualny. Nadal przechodzę przez kilka spraw z moim synem, starając się sprawować nad nim opiekę.”

„Cieszę się, że jestem w Sacramento. Wystartowałem dobrze i czuję świeżość. Miałem do czynienia z wieloma problemami w Toronto, jeśli chodzi o stan psychiczny.”

„Mój debiutancki rok był całkiem niezły. Byłem zawodnikiem nie wybranym w drafcie. Wystąpiłem w 72. spotkaniach, czterokrotnie w pierwszej piątce Raptors. Później sytuacja się pogorszyła. Jestem wdzięczny i dziękuję Bogu, że przeprowadził mnie przez tą trudną sytuację i pomógł mi się z niej wydostać.”

„Kiedy przechodzisz przez coś takiego, to Cię wzmacnia. Jestem podekscytowany, że tu jestem i tworzę zespół Kings. Jestem szczęśliwym człowiekiem, przygotowanym do gry i ciężkiej pracy. Chcę to wykorzystać.”

„Jako osoba jestem twardzielem. Jak widzicie muszę sobie z wszystkim poradzić. Tak naprawdę od jakiegoś czasu nie widziałem swojego syna. Rozklejam się mówiąc o tej sytuacji. Dziękuje Sacramento, że przyjęła mnie z otwartymi ramionami.”

Nowy gracz Sacra nie otrzymał grzywny ani zawieszenia ze strony ligi z powodu problemów z prawem.

2 Komentarze

  1. […] – 23 pkt, 4 zb, 10 ast, 2 stl, blk ; Richuan Holmes – 22 pkt, 9 zb, 3 ast, blk ; Terence Davis – 15 pkt, zb, 2 […]

  2. […] Terence Davis – 27 pkt, 5 zb, 3 ast, 2 stl ; Buddy Hield – 21 pkt, 3 zb, 6 ast, stl ; Delon Wright […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like