Curry wspiera Oubre
Informacje

Zacięty karabin Oubre’a. Curry wspiera kolegę

Stephen Curry dodaje otuchy i wspiera kolegę z drużyny Kelly’ego Oubre’a Jr. Nowy nabytek Golden State Warriors ma spore problemy, niemoc strzelecką. W dotychczasowych trzech meczach Wojowników, Kelly Oubre Jr nie trafił ani razu zza łuku na 17 prób!

22.12.2020 vs Nets: 0/6

25.12.2020 vs Bucks: 0/5

27.12.2020 vs Bulls: 0/6

Jeśli chodzi o skuteczność rzutów z gry to Kelly posiada najgorszy wynik w historii NBA – 17,5% w 3 pierwszych spotkaniach NBA.

Po dzisiejszym zwycięstwie Warriors nad Bulls, Stephen Curry zabrał głos.

„Powiedziałem mu po meczu, abyśmy świętowali dzisiejszy świetny, zwycięski rzut Damiona Lee. Kelly’emu potrzeba dużo pozytywnej energii i takich plusów, które dał nam w trzeciej kwarcie meczu. Zebrał 11 piłek i 4 razy przechwycił piłkę w meczu.” – powiedział Curry.

„Bez względu jaką ma celność, zawsze można robić inne rzeczy, które pomogą zespołowi odnieść zwycięstwo. Zawsze jak podaje mu piłkę na czystej pozycji i oddaje rzut nasza drużyna jest przygotowana na uniesienie rąk w górę. Czekamy, aż się odblokuje. Dzisiaj zrobił dobrą robotę.”

Oubre Jr jest świadom, że potrafi to robić i w końcu zacznie trafiać. Obecnie jego procent skuteczności rzutów za 3 punkty w całej karierze NBA wynosi 32,4%. Przed przyjściem do Warriors osiągał wartość – 35,2%.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like