Steve Kerr wierzy w Wanamakera
Informacje

Steve Kerr wierzy w Wanamakera i wspomina rozmowę z Bradem Stevensem

Na łamach NBC Sports Bayarea, Steve Kerr wspomina rozmowę telefoniczną z Bradem Stevensem, byłym szkoleniowcem Brada Wanamakera. Trener Warriors mocno wierzy w 31-letniego obrońcę.

Kiedy Warriors podpisali kontrakt z Wanamakerem, Steve Kerr otrzymał telefon od trenera Boston Celtics. Stevens chciał przekazać informację, że do zespołu z San Francisco trafił „normalny gracz”.

Przez te kilka miesięcy Kerr bardzo mocno ufa i wierzy w ich nowy nabytek.

„Uwielbiam Brada (Wanamakera).” – powiedział Kerr na dzisiejszej konferencji prasowej. To człowiek, któremu ufam. Za każdym razem, kiedy wchodzi na boisko, wierzę w niego. Nie byłem pewien, co miał na myśli Stevens. Wanamaker nie opuścił żadnego treningu, jest punktualny. Jego atutem jest mocna psychika i fizyczność. Nie powinien o nim mówić: dzieciak, a dorosły mężczyzna.”

Asystent Kerra, Mike Brown przewidział ważną rolę, jaką odgrywa 31-latek, porównując go do Shauna Livingstona, kiedy grał dla Warriors.

W tym sezonie Wanamaker zagrał w 20 spotkaniach. Średnio przebywa na parkiecie 16,5 minuty notując 4,9 punktu, 1,7 zbiórki, 2,9 asysty na mecz.

W nocy z wtorku na środę o godz. 4.00 polskiego czasu Golden State Warriors podejmą na własnym parkiecie Boston Celtics. Będzie ogień.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like