Informacje

Steve Kerr: „Curry nigdy nie grał lepiej.”

Steve Kerr był pod wrażeniem dzisiejszego osiągnięcia swojego najlepszego gracza – Stephena Curry’ego. Gwiazda NBA zdobyła w meczu z Dallas Mavericks 57 punktów!

Wojownicy wchodzili w tej sezon z wielkimi nadziejami. Przede wszystkim dlatego, że do składu po kontuzji wrócił Stephen Curry. Pokazuje on, że jego pewność siebie i wielkie doświadczenie pchają zespół do osiągania więcej niż zakładało wielu fachowców NBA.

Rozgrywający Warriors skończy w przyszłym miesiącu 33 lata. W 23 rozegranych meczach tego sezonu, Curry uzyskuje średnio 29,4 punktu, 5,4 zbiórki, 6,1 asysty na mecz.

„Nigdy nie grał lepiej, jak teraz. Mówimy o dwukrotnym MVP i trzykrotnym mistrzu NBA, ale czegoś takiego w jego wykonaniu nie widziałem. Oczywiście zawsze był niesamowitym strzelcem, ale teraz wydaje mi się być jeszcze silniejszy. To co robi jest niesamowite.” – podsumował dzisiejszy występ Curry’ego, Steve Kerr.

Curry osiągnął skuteczność zza łuku 11/19 w tym spotkaniu.

„To zabawne z jakich pozycji trafiał. Duży stopień trudności, ale jak widać dla niego to proste.” – podkreślił z uśmiechem szkoleniowiec Warriors.

To ósmy taki występ w karierze Stephena Curry’ego, w którym uzyskiwał co najmniej 50 punktów.

2 Komentarze

  1. […] Artykuł ujrzał światło dzienne na łamach NBC Sports Chicago, w którym Steve Kerr twierdzi, że Kevin Durant jest bardziej utalentowany od samego Michaela […]

  2. […] lider drużyny prowadzonej przez Steve’a Kerra otrzyma w nadchodzącym sezonie wypłatę w wysokości 47,5 mln dolców. Jest to ogromna […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like