Informacje

Stephen Curry uważa, że Warriors pokonaliby Chicago Bulls z 1996 roku

Stephen Curry stawia odważną tezę. Supergwiazda Warriors uważa, że Wojownicy pokonaliby drużynę Chicago Bulls z 1996 roku.

Byki z 96 roku – najlepsza drużyna EVER

Ekipa Chicago Bulls z sezonu 1995/96, kiedy uzyskała w sezonie zasadniczym rekord 72-10 jest powszechnie uznawana za najlepszą drużynę w historii NBA i prawdopodobnie tak jest. Co by się jednak wydarzyło, kiedy doszłoby do konfrontacji Warriors 2017 z tamtejszymi bykami?

Stephen Curry wierzy, że wygraliby ten pojedynek, a nawet udałoby się ograć zespół z Illinois w sześciu meczach.

Lider GSW odpowiadał na pytania fanów. Nie minęło zbyt dużo czasu, a Steph został zapytany: „Czy w pełni zdrowia wierzysz, że Warriors z KD mogliby pokonać Bulls ’96 w siedmiu meczach?”

Zdecydowanie. – odpowiedział bez wahania Curry. Oczywiście nigdy się nie dowiemy, ale byłyby podobne szanse. Powiedziałbym, że Dubs zrobią to w 6-ciu.

Podobnie jak Chicago Bulls z 1996 roku, które ostatecznie zdobyły sześć tytułów mistrzowskich w latach 90-tych, Warriors z Kevinem Durantem na pokładzie byli jedną z najsilniejszych i najbardziej dominujących drużyn w historii NBA. Z trzema tytułami mistrzowskimi w latach 2015-2018 są również jedną z najbardziej utytułowanych drużyn NBA.

A Waszym zdaniem? Chcemy poznać Wasz głos 🙂

Warriors '17 czy Bulls '96?

Fot. główna: Kyle Terada-USA TODAY Sports

 

1 Komentarz

  1. Przy przepisach z roku 1996 – Byki w sześciu 🙂 przy przepisach z roku 2017, Byki w siedmiu, choć może jednak Warriors. Ale raczej Byki, siłą Warriors były trójki, ale tamta ekipa Byków świetnie broniła, nie byłoby łatwo o dobre pozycje. I w obronie mieli Rodmana – Green jest świetny, ale kiedy po drugiej stronie nie ma Denisa 🙂

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like