stephen curry warriors 2021
Informacje

Stephen Curry podpisze nowy kontrakt? Warriors pewni siebie

W tym sezonie playoffy nie dla Warriors. Klub jest mocno przekonany, że Stephen Curry podpisze nowy kontrakt tego lata.

Karty na stół. Curry w Warriors na dłużej?

stephen curry damion lee

Co prawda, gwiazda NBA – Stephen Curry związany jest kontraktem z GSW jeszcze na przyszły sezon 2021/2022, a gaża jaką ma zagwarantowaną to prawie 46 milionów dolarów (45 780 966).

Dyrektor generalny Wojowników – Bob Myers jest niemal pewny, że uda mu się zatrzymać 33-latka na Bay Area.

„Nie widzę powodu, aby nie patrzeć na to z optymizmem.” – powiedział Myers stacji ESPN. „Wydaje się, że jest zmotywowany, tak samo jak my. „Jestem pewien, że uda nam się przedłużyć kontrakt.”

KONTRAKT CURRY’EGO

Splash Brother w 2017 roku podpisał pięcioletnią umowę o wartości 201 milionów dolarów i jest jeszcze ona ważna na nadchodzący sezon.

Według ESPN jest szansa, że do kontynuacji dojdzie już latem, a na stole ma pojawić się 4-letni alians, który miałby opiewać na kwotę 215,4 mln dolców.

Stephen Curry Sign GIF by NBA - Find & Share on GIPHY

Gdyby doszło do podpisania tego kontraktu, Stephen Curry byłby pierwszym graczem w historii, który podpisał dwa różne kontrakty na kwotę powyżej 200 milionów USD.

Moim zdaniem, Steph na 90% będzie na TAK.

W tym sezonie został najlepszym strzelcem ligi, zdobywając średnio 32 punkty, 5,8 asysty, 5,5 zbiórki na mecz. Jest także najstarszym graczem od czasów Michaela Jordana, który osiągnął ten tytuł.

STEPHEN CURRY JAK KOBE BRYANT W 2006 ROKU

Głos zabrał również szkoleniowiec ekipy z San Francisco – Steve Kerr.

„Oczywiście wszyscy tego chcemy. Nie ma powodu, aby myśleć, że może tego nie zrobić. Jesteśmy podekscytowani nowym sezonem. Dray i Steph są w najwyższej formie, a do gry wróci również Klay.” – podkreślił.

1 Komentarz

  1. […] strzelec NBA sezonu 2020/2021, Stephen Curry nie zagra na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio tego lata? Drużyna USA nie spodziewa się, że […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like