Informacje

Spikerzy mieli problem z rozpoznaniem. Galloway: Sprawię, że mnie zapamiętają

Langston Galloway jest zawodnikiem Brooklyn Nets nieco ponad tydzień. Podpisał 10-dniowy kontrakt z klubem 15 grudnia, po tym jak wielu członków Sieci zostało umieszczonych w protokołach BHP.

30-letni Galloway oficjalnie podpisał drugi dziesięciodniową umowę z zespołem. Nie wszyscy otrzymali tą szansę. Podczas transmisji meczu Nets z Clippers nastąpiła niezręczna cisza.

Stało się to po trafieniu trzypunktowym. Komentarzy ujawnili, że nie wiedzą, który gracz trafił do kosza. Nie posiadali zaktualizowanych składów. Sprawi, że go zapamiętają.

Cała sprawa okazała się być bardzo zabawna, a spikerzy przyznali się do swojego błędu. W ciągu ostatnich dwóch tygodni ponad 170 zawodników NBA zostało objętych protokołami bezpieczeństwa i higieny, co doprowadziło do całkowitej zmiany składów. Gracze, którzy tydzień temu występowali, dziś mogą być chwilowo nieaktywni. Wszystko zależy od sytuacji COVIDowej w zespole.

Langston Galloway jest weteranem NBA

Spikerzy NBA powinni być już trochę zaznajomieni z Gallowayem. W swojej 8-letniej karierze bronił barw, aż sześciu drużyn. Najdłużej grał w Detroit Pistons i spędził tam trzy sezony.

W zeszłym grał dla ekipy finalistów NBA. Co prawda nie otrzymywał szans w decydujących meczach, ale był w składzie Phoenix Suns. W sezonie zasadniczym rozegrał 40. spotkań, zdobywając 4,8 punktu na mecz.

LG będzie musiał udowodnić, że chce pozostać w Nets po wygaśnięciu tego krótkiego kontraktu. Według The Athletic, BK już dziś odzyska LaMarcusa Aldridge’a, Kevina Duranta i Kyrie Irvinga.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like