Informacje

Spencer Dinwiddie: Kyrie robi to, co dla niego najlepsze

Brooklyn Nets oraz Washington Wizards są na szczycie tabeli konferencji wschodniej. Obecnie Czarodziej, Spencer Dinwiddie odegrał kluczową rolę w sukcesach drużyny z Waszyngtonu.

W wywiadzie z Brandonem Robinsonem z Bally Sports, Dinwiddie podzielił się swoimi doświadczeniami, kiedy grał w ekipie z Brooklynu.

28-letni rozgrywający wyjawił, że to właśnie wzrost umiejętności pozwolił mu osiągnąć kolejny etap w karierze.

„Tak naprawdę na Brooklynie zaczęła się moja kariera. Przez dwa lata w Pistons dużo się nauczyłem i stałem się zawodowcem, ale nie miałem szansy rozwijać się jako zawodnik. Nie grałem zbyt wiele. Jestem wdzięczny Sieciom i bardzo im kibicuję. Wyrazy szacunku, za to, jak utalentowany zespół zbudowali. Mój przyjaciel Joe (Harris) wciąż tam jest. Mam nadzieję, że daje im wszystko, co najlepsze.”

W zeszłym sezonie, Spacer doznał kontuzji, a konkretnie zerwał Achillesa w prawym kolanie. Rozegrał tylko trzy mecze.

„To ciężka kontuzja. Przechodziłem przez to siedem lat temu, kiedy byłem na studiach. Uruchomione zostały wszelkie możliwości, abym wyzdrowiał. Udało się.”

Wciąż nie widać światełka w tunelu, jeśli mówimy o powrót Kyrie Irvinga. Gracz Wizards został zapytany również o tą sytuację.

„Każdy musi podjąć właściwą decyzję i na pewno ja tego nie zrobię. Musisz robić to, co dla Ciebie najlepsze. Nie jestem człowiekiem, który osądza.”

fot. USA TODAY

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like