Shaquille O'Neal sprawił człowiekowi nie małą niespodziankę.
Informacje

Shaquille O’Neal opłaca pierścionek zaręczynowy przypadkowemu mężczyźnie!

Kupowanie pierścionka zaręczynowego może sprawić kłopot nie jednemu mężczyźnie. Shaquille O’Neal znacznie ułatwił to przypadkowemu mężczyźnie u jubilera.

Na łamach NBA on TNT, Shaq opowiedział historię, która miała miejsce u jubilera. Były gracz NBA przykładając kartę zapłacił za pierścionek przypadkowemu mężczyźnie.

„Nie chciałem, aby to trafił do internetu, ponieważ nie robię tego dla rozgłosu.”  – podkreślił. „U jubilera był facet, który widać, że ciężko pracuje. Tłumaczył sprzedawcy, że przyjdzie w przyszłym miesiącu, kiedy odłoży odpowiednią sumę. Podszedłem i powiedziałem: „Powiedz swojej dziewczynie, że kupiłeś.” Na początku nie chciał, abym to zrobił, więc powiedziałem: „Nie martw się, robię to cały czas.” Po prostu staram się wywoływać uśmiech na ludzkich twarzach. Tylko tyle.”

1 Komentarz

  1. […] Shaquille O’Neal i Kobe Bryant często spinali się o wagę centra Lakers, chociaż wspólnie zdobyli z rzędu trzy tytuły mistrzów NBA. Black Mamba uważała, że zespół z Los Angeles mógłby grać lepiej, gdyby Shaq zadbał o kondycję. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like