Chuma Okeke liderem Orlando Magic w meczu z Los Angeles Clippers
Wyniki NBA

Sensacyjne zwycięstwo Orlando Magic w Los Angeles

Tak proszę Państwa. SENSACJA. Orlando Magic zwyciężyło w Los Angeles z miejscowymi Clippers 103:96!

Mimo, iż zespół wyprzedał swoich najlepszych graczy to dzięki temu młodzi dostają szanse gry od pierwszych minut. Kolejny bardzo dobry występ zanotował pierwszoroczniak na parkietach NBA – Chuma Okeke.

Silny skrzydłowy zdobył w tym spotkaniu 18 punktów (7/11), 4 zbiórki, 2 asysty, 3 przechwyty.

Aż czterech graczy z ławki zapisało na swoich kontach wyniki dwucyfrowe:  Ross (15), O. Porter Jr (13), W. Carter Jr (11), M. Bamba (12).

Bardzo dobrze w ekipie gospodarzy zaprezentował się Kawhi Leonard, który był zdobywcą 28 punktów (10/20), 5 zbiórek, 5 asyst, a double-double zaliczył center Clippers – Ivica Zubac: 14 punktów, 13 zbiórek.

Charlotte Hornets – Washington Wizards 114:104

Goście wywieźli z Waszyngtonu zwycięstwo, a o tym zadecydowały bardzo dobre występy czterech graczy szerszeni. Najwyższy wynik punktowy uzyskał Terry Rozier: 27 punktów, 7 zbiórek, 4 asysty.

Tylko ciutek mniej zapisał Gordon Hayward, zdobywając 26 punktów, 11 zbiórek, 6 asyst. Pozostali dwaj: Devonte Graham – 17 punktów, 5 zbiórek, 6 asyst, 3 przechwyty i Cody Zeller – 16 punktów, 13 zbiórek, 2 asysty.

17ste triple-double w tym sezonie zanotował Russell Westbrook, a jego linijka prezentuje się następująco: 22 punkty, 15 zbiórek, 14 asyst, 2 przechwyty.

Najlepszym wynikiem w karierze może pochwalić się Japończyk – Rui Hachimura, który przebywał na boisku 40 minut i w tym czasie zdobył 30 punktów, 4 zbiórki, 3 asysty!