Mr Triple double otwiera szkoły
Informacje

Russell Westbrook uruchamia szkoły. Kolejne akcje non-profit Mr. Triple Double

Zawodnik Washington Wizards podejmuje kolejną współpracę non-profit. Tym razem jest to pomoc w uruchomieniu gimnazjów i liceów w Los Angeles.

Ma to na celu zwiększenie zainteresowania tymi szkołami przez uczniów. Russell Westbrook ogłosił w środę, że jego organizacja Why Not? zacznie współpracę edukacyjną z LA Promise Fund.

Wszystkie szkoły będą nazywać się Russell Westbrook Why Not? Academy. To wspólne oświadczenie opublikował gracz Wizards wraz z materiałami z cotygodniowej pracy w spiżarni.

„Dzięki tej współpracy zapewnimy każdemu uczniowi światowej klasy edukację, które będzie kreować nowych naukowców, sportowców i aktywistów zaangażowanych w prace społeczne.” – powiedziała prezes LA Promise, Veronica Melvin

Westbrook mówił o swojej motywacji do pracy z młodzieżą podczas wideokonferencji.

„Jestem naprawdę podekscytowany możliwością poznania Was wszystkich osobiście.” – powiedział Russell. „To jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ byłem taki jak Wy. Dorastałem w tym mieście.”

„Jestem tutaj by uświadomić Wam, że szkoła jest bardzo ważna. Szczególnie teraz, rozumiem to lepiej niż kiedykolwiek.”

Westbrook nie jest jedyną gwiazdą NBA, które otworzyła szkołę w swoim rodzinnym mieście, jakim jest Los Angeles. Organizacja LeBrona, I Promise również wykonała takie ruchy w Akron w stanie Ohio. Szkoła została otwarta w 2018 roku, a James jest największym darczyńcą.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like