Mr triple double Wizards
Informacje

Russell Westbrook. Początek przygody, a już tworzy historię Wizards.

Nic nowego… W wyjazdowym meczu przeciwko Portland Trail Blazers, Russell Westbrook po raz ósmy zaliczył triple-double, tym samym przeszedł do historii zespołu Washington Wizards.

Mr. Triple-Double na przestrzeni całej swojej kariery przyzwyczaił nas do notowania potrójnych wartości trzech statystyk. W rywalizacji z Blazers zapisał w rubrykach przy swoim nazwisku 27 punktów, 11 zbiórek i 13 asyst i był jednym z dwóch najważniejszych ogniw, które dały zwycięstwo nad zespołem ze stanu Oregon.

Tym samym, Westbrook awansował na drugie miejsce w historii zespołu z Waszyngtonu (wyprzedzając Johna Walla – 7), który notował takie wartości. Brodie do wykonania zadania potrzebował tylko 20-stu meczów.

Na samym szczycie góry lodowej plasuje się Darrell Walker z 15-stoma takimi zdobyczami. Nie będzie to problemem dla rozgrywającego Wizards.

2 Komentarze

  1. […] Wypalił Russell Westbrook! Te ruchy tektoniczne były odczuwalne tu w Polsce, ponieważ Mr Triple Double zanotował […]

  2. […] dodatkowej pracy, Russell Westbrook wykonuje w pojedynkę. Jeszcze bardziej komplikują sprawę utrudnienia spowodowane obostrzeniami […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like