Informacje

Russell Westbrook obrzucony popcornem przez kibica Sixers

To nie był dobry dzień dla Russella Westbrooka. Oprócz słabej gry, dodatkowo na odchodne został obrzucony popcornem przez jednego z fanów 76ers.

BRODIE WŚCIEKŁY

Czarodzieje na początku czwartej kwarty przegrywali już 17 punktami, a ostatecznie zakończyli mecz różnicą 25-ciu. Dodatkowo Russell Westbrook skręcił kostkę, na tyle mocno, że musiał opuścić boisko.

Kiedy pomagano mu opuścić parkiet, został obrzucony popcornem, po czym wpadł w szał.

Zirytowany Russ musiał zostać „uciszony” przez ochronę i personel Wizards.

„To wymknęło się spod kontroli. Fani, którzy to robią pokazują brak szacunku.” – podkreślił.

„Jestem za tym, aby fani cieszyli się grą i dobrze bawili na trybunach. To część sportu, ale są pewne granice, których nie wolno przekraczać. Wiem na pewno, że w każdym innym miejscu taki gość nie podejdzie do mnie i nie obsypie mnie popcornem, bo wie co by się stało. Trzeba chronić zawodników. Ciekawe, jak zareaguje liga.”

Valerie Camillo, prezes ds. biznesowych Wells Fargo Center, wydał oświadczenie, w którym powiedział, że takie incydenty nie mają miejsca na ich arenie.

„To było zachowanie niedopuszczalne, bez klasy. Nie zamierzamy tolerować tego w Wells Fargo Center. Jesteśmy dumni z tego, że mamy najbardziej zagorzałych kibiców w kraju, ale nie pozwolimy sobie na takie postępowanie.”

Rywalizacja pomiędzy Sixers i Wizards przenosi się teraz do Waszyngtonu, gdzie gospodarze rozegrają mecz nr 3. Stan rywalizacji 2-0 dla Filadelfii.

1 Komentarz

  1. […] Russell Westbrook obrzucony popcornem przez kibica Sixers […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like