Russell Westbrook twierdzi, że tytuły mistrzowskie nie zmienią nic w jego życiu
Informacje

Russell Westbrook do Stephena A. Smitha: „Tytuły NBA nie zmienią mojego życia.”

Russell Westbrook nie da się wciągnąć w wojnę na słowa. Gwiazda Washington Wizards udzieliła obszernego wywiadu, w którym wyjawiła, że tytuły mistrzowskie nie zmieniają niczego w jego życiu.

Gospodarz ESPN – Stephen A. Smith skierował krytykę w kierunku Russella Westbrooka, zawodnika Washington Wizards. W swoich słowach powtarzał, że Mr Triple Double ponownie nie ma szans na mistrzostwo NBA z obecnym zespołem.

Russell Westbrook nie pozwoli na krytykę własnej osoby

Po dzisiejszym, przegranym meczu z Charlotte Hornets (104:114), zabrał głos.

„Nie mówię dużo. Nie lubię rozmawiać o ludziach w kółko. Jedna rzecz, na którą nie pozwolę to sianie bezsensownej krytyki odnośnie mojej osoby. Ja staram się pomagać ludziom na całym świecie.” – wyjawił Russell.

W poniedziałek Westbrook wykręcił najlepszy wynik w historii NBA, notując triple-double ze zdobyczą 35+ punktów i 20+ zbiórek.

Następnego ranka w „First Take”, Smith powiedział, że te liczby absolutnie nie mają żadnego znaczenia, a te świetne statystyki Russella na przestrzeni lat nie przyniosły żadnych większych sukcesów.

„Liczby Westbrooka nie znaczą absolutnie nic. Może to robić, wszyscy o tym wiemy. To były MVP. Jest najbardziej wysportowanym rozgrywającym, jakiego kiedykolwiek widzieliśmy w historii NBA.” – mówi redaktor.

Żona Westbrooka, Nina również nie zgadza się z krytyką i opublikowała swoje odczucia na Instagramie.

Brodie dodał jeszcze bardzo ważną rzecz.

„Wspieram i pomagam ludziom na całym świecie i nikt mi tego nie może odebrać. Tak jak powiedziałem wcześniej, mistrzostwa nie zmienią niczego w moim życiu. Jestem szczęśliwy. Byłem szczęśliwy, kiedy trafiłem do NBA. Dorastałem na ulicach, nie muszę być mistrzem NBA. Znam wielu ludzi, którzy zdobyli mistrzostwa, ale nie zrobili nic dla swojej społeczności.”

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like