trae young game 1 bucks
Informacje

Reggie Miller fanem Trae Younga

Trae Young rzucił daleką trójkę w trzeciej kwarcie spotkania pierwszego meczu z Milwaukee. Wracając z połowy rywala spojrzał w kierunku fanów, a także znajdującego się Reggiego Millera, który komentował ten mecz.

Reggie Miller fanem Trae Younga

Były gracz NBA, Reggie ma możliwość widzieć z góry występy młodej gwiazdy Atlanta Hawks, komentując to na antenie TNT. Young poprowadził Jastrzębie do zwycięstwa w pierwszym meczu finału konferencji wschodniej 116:113.

„Pewność siebie. To w nim uwielbiam najbardziej.” – powiedział Reggie. „Ludzie mówią, że jest zarozumiały. Nie przeszkadza mi to. Lubię gościa, który jest pewny swoich umiejętności. Społeczność musi rozumieć, co znaczy być zawodowcem. Trae posiada wysokie umiejętności tj. rzucanie, drybling, szybkość. To są niezliczone ilości godzin spędzonych na treningach. Szanuję to, ponieważ sam przez to przeszedłem i wiąże się to z dużym poświęceniem. Podoba mi się to, co robi. Fajnie się to ogląda.”

Young i Miller to nie ten sam styl gry na boisku, chociaż obaj uwielbiają rzucać trójki. Łączy ich mentalność, a w szczególności „szczekanie” kibicom.

Duma irytuje fanów drużyny przeciwnej.

„Nie każdy będzie uwielbiany na obcych arenach.” – powiedział Miller podczas wideokonferencji. „Michael Jordan był uwielbiany wszędzie, nie tylko w domu, ale także na wyjazdach. Był najlepszym graczem. Wydaje się, że Young lubi uciszać nieswoich kibiców.”

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like