Julius Randle wychwala Kristapsa Porzingisa
Informacje

Randle wychwala Porzingisa. „Ma wiele różnych sposobów gry.”

Julius Randle w tym roku po raz pierwszy otrzymał powołanie do All-Star i zajęło mu to siedem lat, grając w trzech zespołach NBA.

Podobnie jest w przypadku Łotysza, broniącego barw Dallas Mavericks. Kristaps Porzingis w 2018 roku został powołany do udziału w meczu gwiazd NBA.

Obaj zawodnicy spotkają się w dzisiejszym meczu New York Knicks – Dallas Mavericks, który odbędzie się w Madison Square Garden, a Randle zdaje się być bardzo podekscytowany tym pojedynkiem.

„To dobry zawodnik.” – powiedział Randle. „Oczywiście, potrafi świetnie rzucać za 3 punkty. Ma wiele różnych sposób gry. Lubi także brać graczy na plakat. Nawet na pozycji nr 5 może zrobić z rywalem wszystko. Posiada bardzo dobry timing, co umożliwia mu blokowanie przeciwników.” – podkreśliła gwiazda Knicks.

Center Knicks, Mitchell Robinson w poniedziałek przeszedł operację złamanej kości śródstopia.

Randle i Noel będą musieli sami sobie poradzić z dynamicznym 25-latkiem z Łotwy.

Ale, ale… Trener Nowojorczyków – Tom Thibodeau stworzył jedną z najlepszych obron w lidze, a jego zespół postara się zatrzymać Porzingisa i Lukę Doncicia.

3 Komentarze

  1. […] Randle miał rację. “Musimy zatrzymać Porzingisa i Doncicia“. Udało się to połowicznie, […]

  2. […] Od początku pojawienia się na boisku, aż do zakończenia spotkania fani wyrażali swoje niezadowolenie z powodu zakończenia gry dla ich zespołu przez Kristapsa Porzingisa. […]

  3. […] Od początku pojawienia się na boisku, aż do zakończenia spotkania fani wyrażali swoje niezadowolenie z powodu zakończenia gry dla ich zespołu przez Kristapsa Porzingisa. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like