Informacje

Powrót Luki Doncicia: Moja klatka piersiowa płonęła

Czołowy gracz Dallas Mavericks – Luka Doncić powrócił do gry po 10-meczowej przerwie spowodowanej przebywaniem w protokołach COVIDowych.

W meczu z OKC zdobył 14 punktów, 9 zbiórek, 10 asyst oraz przechwyt. Słoweniec przyznał, że na razie czuje się nieswojo i w chwili obecnej nie może znaleźć swojego właściwego rytmu. Jest przekonany, że wkrótce wróci do formy.

To nie było łatwe. Ostatni raz grałem w meczu jakieś cztery tygodnie temu. Cieszę się, że wróciłem. Moja klatka piersiowa płonęła. Myślę, że powoli wrócę do formy. Kiedy rzucałem, nie miałem właściwego wyczucia. Jeden rzut był niesamowity. Powiedziałem: Wpadnie, mimo, że to był air ball.

Trener Jason Kidd był zadowolony z występu Luki Doncicia. Według szkoleniowca znalazł właściwy sposób, aby zaangażować swoich kolegów. Nie oddawał rzutów na siłę.

Prawie uzyskał triple-double w 30 minut. Myślę, że wykonał świetną robotę. Stworzył dogodne sytuacje rzutowe kolegom z drużyny. Wspierał nas także na zbiórce. Powiedział, że czuje się świetnie. Cudownie, że wrócił do gry. – wyjawił Kidd.

Fotografia główna: Zach Beeker / Getty Images

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like