debiut Juliusa Randle'a w All-Star Game
Informacje

Debiut Randle’a w ALL-STAR. Lider Knicks zachwycony.

Po ogłoszeniu listy rezerwowych do nadchodzącego meczu gwiazd, Julius Randle nie krył zachwytu, że przypadł mu ten zaszczyt, aby pojawić się w elitarnym gronie.

W tym sezonie zawodnik New York Knicks osiąga średnio 23,3 punktu, 10,9 zbiórki i 5,5 asysty na mecz. Silny skrzydłowy ekipy z Nowego Jorku znalazł się na liście rezerwowych Konferencji Wschodniej nadchodzącego All-Star.

Randle dołączył do Jamesa Hardena, Jaysona Tatuma, Jaylena Browna, Zacha LaVine’a, Bena Simmonsa i Nikoli Vucevicia, którzy będą ławkowiczami w tym cudownym wydarzeniu.

Pierwsze piątki na wschodzie oraz na zachodzie zostały wyłonione przez fanów, natomiast rezerwy zostały wybrane przez 30 głównych trenerów NBA.

Wczoraj, Julius powiedział dziennikarzom, że otrzymanie nominacji do meczu gwiazd jest ogromnym wyróżnieniem.

„To wiele dla mnie znaczy. Moim celem nie była nigdy tylko gra w NBA.” – powiedział gracz NYK. „Zawsze czułem, że się tam dostanę. Po prostu zawsze chciałem być najlepszą wersją siebie i wykorzystać swój potencjał. Każdego dnia nad tym pracuję.”

To właśnie dzięki tej dobrej postawie w tym sezonie Randle’a, Knicks osiągają bardzo dobre rezultaty, a Tom Thibodeau jest bardzo zadowolony z tego obrotu sprawy.

Szkoleniowiec drużyny nazwał lidera – silnikiem, ponieważ większość ataków zespołu napędza sam on.

5 Komentarze

  1. […] byłoby to dobre dla zespołu. Pozyskanie Drummonda to ograniczenie możliwości jakie posiada Julius Randle. Na dłuższą metę nie ma to większego sensu.” – wyjaśnił […]

  2. […] Julius Randle, o którym mówiłem, że zuch, no to podkreślam, że tak jest. W tym meczu osiągnął triple-double: 19 punktów, 15 zbiórek, 12 asyst, przechwyt i blok. […]

  3. […] triple-double w tym sezonie osiągnął lider Knicks – Julius Randle, a jego dorobek z tego spotkania to 15 punktów, 10 zbiórek, 11 asyst i […]

  4. […] Julius Randle – Killer z Nowego Jorku […]

  5. […] Julius Randle – 31 pkt, 7 zb, 6 ast, stl ; Derrick Rose – 24 pkt (4/5 za 3), 6 zb, 4 ast, stl ; RJ […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like