Informacje

’Pierwszy raz’ Alexa Caruso

I nie mowa tu o życiu prywatnym, a o nocnej konfrontacji ze swoim byłym klubem – Los Angeles Lakers, w którym Caruso spędził wszystkie cztery poprzednie sezony w NBA.

Alex Caruso spodziewa się sporych emocji

Obecny gracz Chicago Bulls wyjawił, że rywalizowanie i zdobywanie mistrzostw to doświadczenie, które buduje więzi na całe życie.

Każdy z zawodników, który miał okazję nacieszyć się zdobyczą mistrzowskiego tytułu doskonale zdaje sobie sprawę. Lakers zrobili to w bańce Orlando, a 27-latek był jednym z ich członków. To właśnie zespół z Los Angeles, który posiada niesamowicie bogatą historię, że to doświadczenie było jeszcze bardziej wyjątkowe.

Caruso dzisiejszej nocy po raz pierwszy zmierzy się ze swoim byłym klubem. Zapewniam, że zostanie przywitany gromkimi brawami i okrzykami 😉 Jest postacią, której nie da się nie lubić.

„Czuję to, że okażę pewne emocje.” – powiedział Alex po niedzielnym zwycięstwie z LA Clippers. „To było dla mnie wyjątkowe miejsce przez cztery lata.”

Od początku swojej czteroletniej kariery przywdziewał koszulkę w kolorach purpury i złota. Niesamowicie ewoluował. Był jedną z kluczowych postaci LAL, dzięki swojemu koszykarskiemu IQ, grze defensywnej oraz atletyki.

Caruso GIFs | Tenor

Niestety. Oferta przedłużenia kontraktu nie była zbyt korzystna, w porównaniu do propozycji Bulls, która wynosiła 37 milionów dolarów (4 lata). Klub z Staples Center proponował mniej niż 7,5 mln dolarów rocznie.

Spora strata, a dla Byków zysk.

Ten rekord Bulls 9-4 to także ogromna zasługa opisywanego Caruso. Jest jednym z filarów obrony.

JEGO OBRONA TO PIEKŁO. SŁOWO SIĘ RZEKŁO.

Mierzy się z takimi zawodnikami jak: Paul Goerge, James Harden czy Jerami Grant. Zajmuje trzecie miejsce w NBA pod względem przechwytów. Łysy notuje średnio 2,5 przechwytu na mecz :O Lepsi są tylko Chris Paul (2,8) oraz Marcus Smart (2,6). Jeszcze ich łyknie.

„Jest jednym z zawodników z najwyższym IQ, z jakimi grałem.” – wyjawił DeMar DeRozan po meczu z LAC. „W pewnym sensie scalił nas w obronie. Podejmował wiele wyzwań. Krył PG.”

Powitanie w Staples Center musi być zacne.

Jego byli koledzy z zespołu także rozmyślają, jak to będzie…

„Kto? Nie znam. Nie znam tego gościa.” – zażartował przy dziennikarzach Anthony Davis, który został zapytany o Caruso. Był dużą częścią tego, co zbudowaliśmy przez ostatnie kilka sezonów.”

2 Komentarze

  1. […] Chicago Bulls – Alex Caruso był rozczarowany porażką Manchesteru […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like