Informacje

PG ładuje baterie. Nie zagra na inaugurację preseason?

Sobotniego poranka, Clippers odbyli swój ostatni trening obozowy, który odbywał się w San Diego. Szkoleniowiec Tyron Lue nie jest jeszcze pewny, kto wystąpi na inaugurację preseason.

Paul George będzie miał wolne?

Z pewnością za kilkadziesiąt godzin zapadnie konkretna decyzja. Prawdopodobnie PG otrzyma wolne i nie zagra w meczu z Denver Nuggets, który odbędzie się z poniedziałku na wtorek o godz. 4:30.

Jak doskonale wiemy, Kawhi Leonard opuści większą część lub cały nadchodzący sezon i będzie rehabilitował swoje kolano. W większości ciężar spada na barki George’a, dlatego warto, aby mocno naładował swoje baterie.

W playoff, 31-latek zdobywał co najmniej 20 punktów we wszystkich 19 meczach tej fazy, a także 9,6 zbiórki i 5,4 asysty na mecz.

To nie wystarczyło, aby pokonać Phoenix Suns w finale konferencji zachodniej.

„Za każdym razem, kiedy myślisz, że jesteś o krok od finału NBA, dostajesz dodatkową motywację w następnym sezonie.”  – powiedział.

George wyjawił, że cieszy się dobrym zdrowiem i jest gotowy do gry. Przewiduje, że obciążenie w nadchodzącym sezonie będzie jeszcze większe. Po dłuższym odpoczynku, PG trenował z Reggie Jacksonem oraz Justise Winslowem.

„Szczerze, George wykonał świetną pracę.” – wyjawił Jackson. „Trenował całe lato i jest świetnej formie.”

Głos zagrał także nowy zawodnik LAC – Justice Winslow.

” Jest kimś, do kogo mogę się skierować i poprosić o radę na boisku i poza nim. Czuję w nim duże wsparcie.”

Tak jak powiedział jeden z liderów Clippers, budujemy zaufanie.

„Dorosłem do tego, aby pokierować drużyną. Jestem zaangażowany i chcę nas scalić. Zdecydowanie widzę siebie, jako lidera w tej kwestii. Prawdę mówiąc, lubię tęsknić za przebywaniem w tej grupie.”

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like