Informacje

Patrick Williams podekscytowany nowym składem Bulls

W swoim dzisiejszym debiucie w lidze letniej, Patrick Williams zdobył 15 punktów, 12 zbiórek oraz 3 asysty.

Silny skrzydłowy Bulls został zapytany przez reportera o okienko transferowe, jak również o same zmiany w drużynie Chicago. W nowym sezonie koszulki byków założą: Lonzo Ball, Alex Caruso oraz DeMar DeRozan.

„Jestem podekscytowany. Myślę, że cały zespół Bulls jest podekscytowany.” – wyjawił uśmiechnięty drugoroczniak. „Próbuję skupić się na występach w Summer League i nie dać wciągnąć się w spekulacje. Bardzo cieszy mnie fakt, że możemy razem trenować i uczyć się od tych gości.”

W szczególności cieszy współpraca z DeRozanem. Transakcja zawodnika Spurs nie została jeszcze sfinalizowana. Fakt, że została zawarta umowa o podpisanie kontraktu oraz wysłaniu Thaddeusa Younga, Al-Farouq Aminu i wybór pierwszej rundy draftu 2025 do San Antonio za czterokrotnego uczestnika All-Star.

Williams twierdzi, że bardzo chce naśladować DeMara.

„Jest naprawdę bardzo ważnym zawodnikiem w lidze. Przede wszystkich chcę być na takim poziomie, jak on.” – powiedział Patrick. „Kiedy przybędzie do Chicago, z pewnością zadam mu kilka pytań odnośnie gry. To wielka satysfakcja uczyć się od takiej osoby, jak on.”

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like