Toppin Randle
Informacje

Obi Toppin o Juliusie Randle’u: „Uczę się od zawodnika All-Star.”

Wybór nr 8 zeszłorocznego draftu wyraża wdzięczność, że na co dzień może uczyć się i brać przykład z kolegi klubowego Juliusa Randle’a, który został powołany jako rezerwowy do tegorocznego All-Star.

Statystyki Toppina nie są imponujące. Po 24 minutach debiutu w meczu z z Indianą Pacers (24.12.2020) doznał kontuzji łydki i nie zagrał przez dziesięć kolejnych spotkań.

Jednak po powrocie wcale nie otrzymuje wielu minut gry, a to także jest spowodowane znakomitą dyspozycją Juliusa Randle’a, który gra na tej samej pozycji co debiutant NBA, czyli silnego skrzydłowego.

26-letni były zawodnik Lakers wzniósł Knicks na wyższy poziom w tym sezonie, a Obi ma okazje uczyć się od najlepszych. Dzisiaj okazał wielkie zadowolenie z nadarzającej się okazji.

„Taka obecnie moja rola. Julius gra bardzo dobrą koszykówkę i sprawia, że wygrywamy wiele meczów.” – powiedział Rookie. „Trener, Tom Thibodeau jest świetnym specjalistą i dobrze wie, co musimy robić, aby zwyciężać.”

„Cieszę się, że gram na tej pozycji, a ta radość płynie z tego, że mam okazję uczyć się od najlepszych. Gratuluję Juliusowi. Jest dla mnie jak starszy brat, trenując z nim każdego dnia poprawiam swoje umiejętności.”

„To mój pierwszy sezon w NBA. Każdy nadchodzący mecz to dla mnie nauka, która sprawia, że będę coraz lepszy.”

Chętni sprawdzić ułamek umiejętności 22-letniego gracza NYK poniżej (vs GSW/23.02.2021).

2 Komentarze

  1. […] Stanley (Portland Trail Blazers), Obi Toppin (New York Knicks), Anfernee Simons (Indiana Pacers)… czy to będzie najsłabszy konkurs w […]

  2. […] NBA, Obi Toppin wykonał swój pierwszy wsad pod koniec swojej kariery licealnej. Teraz w niedzielę będzie miał […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like