Informacje

Nikola Vucević OUT. Byki bez czołowego podkoszowego

Niestety. Zespół Chicago Bulls będzie musiał radzić sobie bez czołowego podkoszowego. Nicola Vucević uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Vooch będzie pauzował przez 10 najbliższych dni. Odrodzone i silne Byki tracą jedną ze swoich czterech głównych filarów. Nikola trafił do protokołów bezpieczeństwa i higieny.

Po Embiidzie, teraz Vucević. No właśnie. Parę dni temu informowaliśmy o wyniku centra 76ers, a pamiętamy przecież, że obaj mierzyli się sobotniej nocy w United Center.

Bulls odbędą teraz pięć meczów wyjazdowych. Na początek pojedynek z zespołem, który ma najlepszy bilans od początku sezonu – Golden State Warriors 10-1.

Na chwile obecną 31-letni Czarnogórzec notuje najsłabsze występy w swojej karierze, nie licząc dwóch pierwszych (Phila, Magic). Średnie zdobycze w tym sezonie to: 13,6 pkt, 10,9 zb, 4,3 ast na mecz.

Nie oznacza to, że zespół Chicago nie będzie sobie w stanie dobrze radzić bez niego. Fakt, że Patrick Williams nabawił się poważnej kontuzji. Tony Bradley, 23-latek, który dotychczas dostawał 10 minut gry, teraz wyjdzie jako zawodnik pierwszej piątki.

Liczymy na jego dobry występ.

1 Komentarz

  1. […] Nikoli Vucevicia nie jest już tak kolorowo. Bulls w czterech meczach wyjazdowych odnotowali 2 zwycięstwa i 2 […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like