nikola jokic denver
Informacje

Nikola Jokić: “Chciałbym całą karierę grać w Denver.”

Nikola Jokić ma do końca swojego kontraktu z Denver Nuggets jeszcze dwa lata, a już zapowiada, że chciałby w klubie grać całą swoją karierę.

Joker do końca kariery w Denver?

Serb w 2023 roku stanie się wolnym agentem, a każdy zespół chciałby mieć go na pozycji środkowego w swoim składzie. Nikola w wywiadzie nagranym przed sezonem, który dopiero teraz został opublikowany, wyjawił, że chce być Timem Duncanem w szeregach drużyny z Kolorado.

Drużyna Denver bardzo by tego chciała, aby popularny Joker był Timem Duncanem ich zespołu i osiągnął pięciokrotne mistrzostwo NBA.

Wydaje się, że trzeci najlepszy zespół zachodu sezonu 2020/2021 będzie skory do wyłożenia jeszcze większych kwot dla swojego centra. Nikt w lidze nie spodziewa się, że Jokić ucieknie.

Przed obecnym, swoim najlepszym sezonie, gdzie zdobył średnio 26,4 punktu, 10,8 zbiórki, 8,3 asysty na mecz, powiedział, że nie chce grać nigdzie indziej. Z pewnością to myślenie się nie zmieniło.

Ten człowiek wydaje się być bardzo lojalny.

nikola jokic denver

4 Comments

  1. […] Nuggets był Nikola Jokić, który na swoim koncie zgromadził 38 punktów, 11 zbiórek, 9 asyst, przechwyt i 4 bloki. Bardzo […]

  2. […] najwyższe notowania do nagrody najbardziej wartościowego gracza tego roku mają: Joel Embiid, Nikola Jokić i Stephen Curry. Liderem zdaje się być popularny […]

  3. […] wartościowego gracza w NBA otrzymuje zawodnik pochodzący z Europy. W tym roku jest nim Nikola Jokić z Denver […]

  4. […] nie był jedynym klubem, który popełnił ten błąd. Teraz Jokić jest jednym z najlepszych zawodników w NBA, mających status […]

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like