jokic vs gsw
Informacje

Nikola Jokić: Bitwa jeszcze się nie skończyła

Zespół Denver Nuggets w pierwszej rundzie tegorocznych playoff-ów przegrywa z Golden State Warriors, aż 3:0. Obecnie panujący MVP – Nikola Jokić nie załamuje rąk.

Jokić: Bitwa jeszcze się nie skończyła

Już tylko jedno zwycięstwo dzieli Wojowników z San Francisco od awansu do drugiej rundy PO. W nocy Bryłki poniosły porażkę we własnej hali 118:113. Mocna psychika serbskiego Jokera mówi – NIE. MVP poprzedniego sezonu wskazuje, że rywalizacja pomiędzy zespołami jeszcze sie nie skończyła.

To jeszcze nie koniec. – powiedział Jokić dziennikarzom po przegranym meczu numer 3. Dopóki wkładamy w grę wszystkie nasze siły, wszystko będzie dobrze. GSW to świetny zespół, ale pokazaliśmy, że potrafimy się im przeciwstawić. Kolejne mecze mogą to zobrazować.

Środkowy Nuggets zdobył w tym meczu 37 punktów, dodając do swojej linijki 18 zbiórek, 5 asyst oraz 3 przechwyty.

Czy zamierzamy się poddać? A może będziemy walczyć do końca w konfrontacji z GSW, aż odeślemy ich na ryby? Znając nasz zespół będziemy walczyć do końca. – podkreślił trener DEN Michael Malone.

Trzeci mecz uwypuklił wielkich strzelców Warriors. Stephen Curry (27), Jordan Poole (27) i Klay Thompson (26) zdobyli wspólnie 80 punktów.

Poziom frustracji jest wysoki. – stwierdził Aaron Gordon. Mamy wrażenie, że powinniśmy ten mecz wygrać. Gdyby było 2-1 sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej. Jednak jeszcze się nie poddaliśmy. Przez cały rok prężnie działaliśmy i oczekujemy, że się odbijemy.

Źródło fotografii: ESPN

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like