Informacje

Nieznana data powrotu Kawhi Leonarda

Dobrze pamiętamy, jak Kawhi Leonard nabawił się kontuzji w czwartym meczu fazy półfinałowej playoffs przeciwko Utah Jazz.

Kawhi doznał kontuzji kolana i w lipcu przeszedł operację. Standardowy harmonogram powrotu na boisko przypadałby na koniec przyszłego roku.

Czy zobaczymy w przyszłym sezonie lidera Clippers w akcji?

Właściciel Los Angeles Clippers, Steve Ballmer nie jest w stanie określić daty powrotu Kawhiego do gry. Dochodzą nawet słuchy, że popularny 'pazur’ przegapi cały nadchodzący sezon.

„Na tym etapie, nikt tego nie wie. Na pewno jest możliwy powrót do gry, ale to będzie zależne od lekarzy i samego zawodnika.” – powiedział.

Podsumowując. Clippers z Leonardem w składzie są wielkim zagrożeniem dla Lakers i są pretendentem do zajęcia pierwszego miejsca na zachodzie. Bez niego, z pewnością załapią się do fazy playoff, ale nie mowy o walce o tytuł mistrza NBA.

„Co roku walczymy o tytuł.” – powiedział Ballmer. „Oczywiście brak jednego z dwóch liderów naszego zespołu to wielka strata. Zobaczymy, kiedy odzyskamy Kawhiego. Mamy swoje gwiazdy zakontraktowane na nadchodzące trzy lata. Myślę, że daje nam to duże możliwości.”

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like