Joe Ingles niedoceniany.
Informacje

Niedoceniany Joe Ingles. Gobert podkreśla rolę Jazzmana

Jeśli jest ktoś, kto nie otrzymuje uznania w zespole Utah Jazz to jest nim Australijczyk – Joe Ingles. Słowa pochwały uzyskał od kolegi z zespołu – Rudy’ego Goberta.

Center Utah Jazz wskazał kolegę z zespołu, który nie jest doceniany przez fachowców. Wskazał na postać Joe Inglesa, który według niego powinien zasługuje na uznanie.

„Jeśli jest ktoś w naszym zespole, który nie zbiera pochwał to jest nim Joe Ingles.” – powiedział Gobert w wywiadzie dla magazynu „Top Shot Weekly NBA”. „Zawsze jest dla nas dużym wsparciem. W niektórych meczach zdobywa naprawdę dużo punktów, ale nawet jeśli nie, to jest osobą, która bardzo poświęca się dla zespołu. Zawsze stara się dobrze wykonywać swoją pracę. Prosimy go, aby oddawał więcej rzutów i robi to znakomicie w ostatnich tygodniach.”

W tym sezonie, 33-latek osiąga średnio 11,8 punktu, 3,7 zbiórki, 4,1 asysty na mecz. Jego statystyka zza łuku wynosi 50%!

„Joe jest naszym kluczowym graczem z ławki. Zawsze stara się pobudzać nasz zespół do lepszej gry. Oczywiście, mamy wielu wspaniałych zawodników, którzy mają ogromny wpływ na grę, ale Joe jest tym, o którym się nie mówi.” – podkreślił Gobert.

3 Komentarze

  1. […] Joe Ingles – 20 punktów (5/10 za 3), 3 zbiórki, 6 asyst […]

  2. […] Palił za 3 – Joe Ingles łącznie zdobywając 20 punktów […]

  3. […] który otrzymał ten tytuł. Zaraz za jego plecami znalazł się jego kolega z drużyny – Joe Ingles. Na trzecim miejscu znalazł się obrońca New York Knicks – Derrick […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like