nicolo melli
Transfery

Nicolo Melli wraca do Europy. Ponownie Mediolan

Zawodnik Dallas MavericksNicolo Melli nie zostanie na dłużej w klubie z Teksasu. Włoch przenosi się do Europy, a nowym pracodawcą będzie Olimpia Milano.

Włoch zdecydował się wrócić do swojego byłego klubu i ponownie będzie bronił barw drużyny z Mediolanu.

Klub oficjalnie ogłosił tą informację, a Melliego będzie obowiązywała trzyletnia umowa. Już cztery dni temu obie strony były bliskie porozumienia.

Nicolo występował już w drużynie Olimpii i było to w sezonach od 2010/11 do 2014/15.

Melli zawsze krążył w naszych myślach. Szukaliśmy zawodnika w sile wieku, gracza, który potrafi grać zespołowo. Posiada również bardzo wysokie umiejętności. Możliwość sprowadzenia go po sześciu latach jest dla nas powodem do wielkiej dumy. To szczęśliwy dzień dla wszystkich.” – podkreślił dyrektor generalny – Christos Stavropoulos.

30-latek również zabrał głos.

„Mówiłem: Arrivederci. Ten powrót po 6 latach to bardzo dużo radości. Trafiłem tutaj jako młody gracz, by rozwijać się i grać na wysokim poziomie. Tutaj zdobyłem mistrzostwo Włoch. Wracam tutaj jako inny zawodnik, który ma na swoim koncie sporo pięknych doświadczeń poza krajem. Klub różni się od tego, w którym grałem. Są różni zawodnicy, inny sztab trenerski, a także zmienił się zarząd. Panuje tu niezmiennie zwycięska mentalność. Przybycie tutaj jest niezwykle motywujące.”

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like