Informacje

Nets nie zamierzają proponować przedłużenia umowy Irvingowi!

Kyrie Irving nie odpuszcza. Zawodnik Brooklyn Nets w dalszym ciągu decyduje się nie poddać szczepieniu, zmuszając Sieci do planowania przyszłości bez niego.

Zespół szanuje decyzję zawodnika. Na tej podstawie zarządzili całkowicie odsunąć Irvinga od zespołu i dopóki nie zostanie zaszczepiony, nie będzie brał udziału w treningach, a także meczach BK.

Jak donosi Shams Charania z The Athletic, Nets nie zamierzają nawet proponować przedłużenia kontraktu Irvingowi. To oznacza, że dni na Brooklynie są policzone.

29-latek ma ważny kontrakt na nadchodzący sezon 2021/22, a następnego lata będzie sam mógł decydować o swojej przyszłości, ponieważ ma opcję gracza (2022-23).

Irving w zeszłym sezonie uzyskiwał średnio 26,9 punktu, 4,8 zbiórki, 6 asyst, i 1,4 przechwytu na mecz.

Uncle Drew nie zamierza pękać i stwierdza, że nie wycofa się ze swoich postanowień.

„Nie, nie przejdę na emeryturę. Nie zamierzam tak odejść z gry.” – powiedział KI podczas relacji na swoim Instagramie.

„Wciąż jest tyle pracy do wykonania, ale także zainspirowania wielu młodych ludzi, którzy chcą być lepsi ode mnie. Nie mogę się doczekać spotkania z Wami.”

Nowy Jork ustanowił przepisy, które zakazują gry zawodnikom niezaszczepionym. Rozgrywający Nets nie zamierza zmieniać swoich poglądów.

„Nikt nie może mi tego odebrać. Nie wierzcie, że odejdę na emeryturę. Nie zrezygnuję z gry, ponieważ każą się zaszczepić. Nie wierzcie w żaden z tych skandali.”

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like