Informacje

Nets na szybko podpisują Langstona Gallowaya

Braki kadrowe w Nets są nadto widoczne. Aż siedmiu graczy Sieci widnieje w protokołach BHP. Zespół sięga po Langstona Gallowaya.

, byłego gracza m.in. Detroit Pistons.

Adrian Wojnarowski z ESPN informuje, że umowa 30-letniego obrońcy z Nets będzie obowiązywać przez 10 dni.

Na liście COVIDowej znajdują się następujący gracze BK: James Harden, Bruce Brown, Paul Millsap, LaMarcus Aldridge, DeAndre’ Bembry, James Johnson oraz Jevon Carter.

Brooklyn musiał grać w dzisiejszym meczu z Raptors tylko ośmioma zawodnikami. Na szczęście udało się pokonać po dogrywce przyjezdnych z Toronto 131:129. Durant zagrał pełne 48 minut. Zdobył triple-double, a konkretnie 34 punkty, 13 zbiórek, 11 asyst. Drugim graczem, który najdłużej przebywał na parkiecie był Patty Mills – 43 minuty (30 PKT).

Powiązany temat: Rekord Curry’ego w MSG, triple-double Kevina Duranta, rotacja Nets na plus

Weteran Langston Galloway grał w zeszłym sezonie w Phoenix Suns. Wziął udział w 40-tu spotkaniach Słońc, w których zdobywał średnio 4,8 punktu, 1,1 zbiórki na mecz. Średni czas gry wyniósł 11 minut.

LG doskonale zna Nowy Jork. W pierwszych dwóch sezonach w NBA bronił barw Knicks (2014-2016).

Fotografia główna: Kevin Jairaj-USA TODAY Sports

1 Komentarz

  1. […] Langston Galloway jest zawodnikiem Brooklyn Nets od nieco ponad tygodnia. Podpisał 10-dniowy kontrakt z klubem 15 grudnia, po tym jak wielu członków Sieci zostało umieszczonych w protokołach BHP. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like