Informacje

Nets bez Irvinga. Nash: „Próbujemy zbudować nowy zespół.”

Drużyna Steve’go Nasha, Brooklyn Nets zanotowała dzisiejszej nocy czwarte zwycięstwo z rzędu, pokonując Detroit Pistons 96:90. Jednak gospodarze deptali mocno po piętach zespołowi z Nowego Jorku.

Obecnie BK ma na swoim koncie 6 zwycięstw i 3 porażki, co na chwile obecną daje drugie miejsce w tabeli konferencji wschodniej. Takie drużyny, jak Atlanta Hawks, Boston Celtics, czy też mistrzowie NBA – Milwaukee Bucks mają swoje problemy i mocno pomagają Sieciom być w górze tabeli.

Trener Steve Nash wyjawił dziennikarzom, że nie martwi się dyspozycją innych zespołów i jego jedynym celem jest utrzymanie poziomu sprzed roku.

„Po stracie Irvinga mamy zupełnie inną sytuację w zespole. Próbujemy zbudować nowy zespół. To spowodowało wielką dziurę w drużynie i każdy z zawodników musi wspiąć się na wyższy poziom. Ten proces wciąż trwa. Jestem dumny z chłopaków, że radzą sobie i wykonują narzucone przez nas zadania.”

Irving, który nie może wrócić do gry był częścią wielkiej trójki Nets obok Kevina Duranta i Jamesa Hardena. Był kluczowym elementem sukcesu zespołu w zeszłym sezonie.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like