Informacje

Myles Turner zna swoją wartość i nie prosi o transfer

Od paru dni krążą plotki, jakoby miał rozpaść się trzon Pacers, w skład którego wchodzi center Myles Turner.

„Nie ŻĄDAM TRANSFERU.”

Środkowy Indiany wyjawił jasno swoją wizję. Chce odgrywać jeszcze większą rolę w zespole. Czy chce transferu? Nie posunął się tak daleko.

To nie jest tak, że mówię: Żądam transferu lub zabierzcie stąd kogoś innego. Powiedziałem, że znam swoją wartość. Wyraziłem to otwarcie. Rozmawiałem z zarządem i byłem bardzo szczery. Wiedzą jak się czuję. Prowadziłem rozmowy także z zawodnikami. Takie łatki nie były strzałem w dziesiątkę dla organizacji. – podkreślił.

Łatwo jest siedzieć tutaj i opowiadać, że chcę oddawać 20 rzutów w meczu. Wszyscy to robią. Piłka jest tylko jedna. Nie proszę, o to bym mógł przeprowadzać indywidualne akcje. Chodzi o podział ról. To najlepszy sposób, w jakim mogę to opisać. I to są szczere rozmowy, które prowadziłem, a to ułatwiło mi pracę.

Czy Turner z zadowoleniem zaakceptowałby transakcję, która wysyła go do zespołu, który da mu odgrywać większą rolę? Ładnie to brzmi.

Warto zauważyć, że liga ma tendencję do karania graczy, którzy proszą o transfer.

25-latek jest liderem NBA pod względem bloków. W tym sezonie średnio uzyskuje 2,8 bloku na mecz. To jest jego statystyka!

Fotografia główna: Nico Martinez

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like