Informacje

Mowa motywacyjna Stephena Curry’ego

Golden State Warriors odnieśli czwartą porażkę z rzędu, ulegając dzisiaj na własnym parkiecie Atlancie Hawks 108:124. Stephen Curry próbuje zmotywować swój zespół!

STEPHEN CURRY I JEGO MOWA MOTYWACYJNA

Stephen Curry motywuje kolegów z drużyny po czterech porażkach

Jak donosi NBC Sports Bayarea, Stephen Curry, 10 dni temu był wściekły i dał upust swoim emocjom, przekazując swoim kolegom z drużyny własne odczucia.

„Każdej nocy musimy sobie wypracować zwycięską postawę.” – powiedziała gwiazda Warriors po 31-punktowej porażce z Los Angeles Lakers, 16 marca.

„Szczerze mówiąc, koniec z takimi rozmiarami porażki. To jest żenujące. Musimy być dumni, z tego jak gramy. Możemy przegrywać, ale nie w ten sposób.”

Przez kolejne osiem dni odczuwalne były słowa lidera Warriors. Wszyscy zawodnicy zespołu grali bardzo zmotywowani.

Jednak… tego śladu w ich głowach nie było już w ostatnich dwóch meczach. Dwa dni temu doznali porażki w meczu z Sacramento Kings 141:119.

Tak więc mięliśmy powtórkę z rozrywki.

W dalszym ciągu nie gra ich mówca z powodu stłuczonej kości ogonowej.

Po dzisiejszej porażce z Atlantą Hawks, Curry ponownie wszedł do szatni, aby wygłosić „kazanie”.

„Kiedy przechodzisz przez takie trudne chwile, każdy musi spojrzeć w lustro.” – mówi Kevon Looney.

Według niego, Steph wpłynął na cały zespół. Uderzył w każdego indywidualnie, aby zastanowić się nad swoim zaangażowaniem, ambicjami.

„W tym roku było wiele wzlotów i upadków. Mówił nie tylko o przeszłości, ale i nadchodzących rywalizacjach. Dobrze jest słyszeć jego głos w tej sprawie, ponieważ uspokaja nas na parkiecie. Jego chwilowo na nim nie ma, ale nadaje nam kierunek.” – podkreśla Looney.

„Będziemy musieli wydostać się z dołka i jedynym sposobem na to jest walka” – stwierdził Steve Kerr. „Musimy mieć trochę więcej pewności siebie jako grupa i sami musimy sobie poradzić, aby z tego wyjść. Jestem przekonany, że tak się stanie.”

Jeszcze kilka słów powiedział najlepszy strzelec pod nieobecność Splash Brothera, Andrew Wiggins.

„Musimy wstąpić na właściwą ścieżkę i wygrać kilka spotkań. Brak Stephena to dla nas ogromna strata. Nikt nie jest w stanie go zastąpić.”

1 Komentarz

  1. […] Stephen Curry przekracza kolejne granice. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like